Ostukorvis on 0 kaupa (€ 0.00)

Müügitingimused

 
TELLIMINE
Tellimiseks lisage tooted ostukorvi. 
Tellida saab tooteid, millel on märge "Laos". Kui soovite tellida kaupa suuremas koguses kui seda on laos, siis antakse Teile teada kui palju on antud toodet võimalik tellida.
Tooted, millel on märge „tellimisel" ei saa tellida, sest neid ei ole laos. Täpsema info saamiseks pöörduge Vikkel OÜ poole (info@vikkel.ee).
Lõngade ostmisel palun arvestage asjaoluga, et värvides võib esineda erinevusi, mis tulenevad erinevatest partiidest, kasutatavast monitorist või printerist. 
Ostu sooritamiseks valige Teile sobiv maksevõimalus ning kättetoimetamisviis.
Enne tellimuse lõplikku kinnitamist, palun kontrollige kontaktandmete õigsust, vigaste andmete puhul võtab kauba kohale toimetamine oluliselt rohkem aega või osutub võimatuks.
Tooteid on võimalik tellida külalisena või registreerunud kasutajana. Registreerunud kasutajale on kõik tavahinnaga tooted 5% soodsamad. Topelt soodustused ei kehti. Hinnad kuvatakse registreerunud kasutajale juba 5% soodustusega.
 
KEHTIVUS
Käesolevad tingimused kehtivad Vikkel OÜ (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil vikkel.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.
 
LEPINGU JÕUSTUMINE
Tellija tellimus loetakse sooviks sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüjat loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. 
 
HIND JA MAKSEVIIS
Kataloogis olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.
Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Makseviisideks on pangaülekanne või tasumine pangalingi vahendusel. 
 
KAUBA KÄTTETOIMETAMINE
Tellitud kaubad edastatakse tellijale vastavalt tellija valikule. Kui tellitud kaupu ei ole võimalik kohe koos välja saata, saadab müüja tellitud kaubad tellijale mitme saadetisena. 
 
 
Post24 pakiautomaat
Paki saatmiskulu on 2,22 eur või 2,82 eur sõltuvalt paki suurusest.Ü
le 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja.
Tellimust vormistades saad valida loetelust sobiva automaadi.
Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS teatega uksekood, millega saad automaadist paki kätte.
 
Post24 postiasutus
Paki saatmiskulu on 3,2 eur või 3,6 eur sõltuvalt paki suurusest.Ü
le 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja.
Tellimust vormistades saad valida sobiva postiasutuse.
Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS, mis teavitab paki jõudmisest postkontorisse.
 
Kullerpakk
Kullerpaki puhul tuuakse pakk kliendile koju kätte. Kullertasu on 6 eurot. 
 
Smartpost
Paki saatmiskulu on 2,39 eur või 2,99 eur sõltuvalt paki suurusest. Ü
le 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja. 
Tellimust vormistades saad valida loetelust sobiva automaadi.
Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS teatega uksekood.  Selle koodi abil saad paki SmartPOSTist kätte. 
 
 
 
TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul ühe tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest.
 
TELLIJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA
Tellijal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest tellijale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamist müüjale nimetatud tähtaja jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis
 
MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA
Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel ei olnud selleks käesolevate tingimuste kohaselt õigust.
 
RAHA TAGASTAMINE
Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. Tagastamisele ei kuulu tasu postiteenuse eest.
 
OMANDIRESERVATSIOON
Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.
 
ISIKUANDMETE KASUTAMINE
Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
 
LÕPPSÄTTED
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.